Provozní řád

Storno poplatky:

Pokud zrušíte rezervaci, vždy zrušení nasdílíme veřejnosti. V případě, že najdeme (najdete) za vás náhradníka na celý zarezervovaný čas, storno poplatek hradit nemusíte.  

 

Řád areálu:

 1. K parkování je určena plocha podél haly
 2. Platí zákaz vstupu a zákaz vjezdu na sousední pozemek (označeno značkou “zákaz vjezdu”) - směr ke stodole.
 3. K venčení jsou určeny louky kolem areálu. Pokračujte cestou podél cvičáku, dostanete se k vodní nádrži a na přilehlé louky.
 4. V celém areálu sbírejte exkrementy. V areálu se nachází odpadkové koše.
 5. V blízkosti areálu mějte psy na vodítku. Na loukách je můžete pouštět na volno, ale upozorňujeme vás na výskyt lesní zvěře.
 6. Nevenčete psy na hlavní výcvikové ploše.
 7. Nenechávejte psy zbytečně štěkat.

 

Řád haly:

 

V případě, že se nepřezujete před vstupem do haly do čistých bot, váš pes se vyvenčí v prostorách haly nebo jakkoliv jinak znečistíte umělý trávník, je nutné bezprostředně uhradit pokutu 300 Kč. Pozor na chlupaté hračky z kožešin, jejichž chlupy nacházíme v umělce!!!

Znečištěný trávník je nutné uklidit suchou i mokrou cestou. V případě, že dojde k vyvenčení psa v hale a dotyčný to zatají, platí se pokuta 1000 Kč a pronajímatel i majitel psa má zákaz vstupu do haly na 3 měsíce. Nezapomeňte, že v hale máme kamerový systém a dokážeme si najít zpětný záznam z vašeho tréninku. 

 1. Trenér (či pořadatel) akce je zodpovědný za dění v hale. Zkontrolujte stav haly a překážek ještě před zahájením tréninku, o případných závadách nás ihned informujte.
 2. Na umělou trávu se vstupuje výhradně v čistých a suchých botách. Před vstupem do haly se účastník přezouvá do čistých bot v chodbě.
 3. Zákaz vstupu v kopačkách a botech s ostrými hroty. Doporučujeme klasickou “agility obuv” jako jsou Salomon Speedcross, Inov…
 4. Háravé feny smí na tréninky vstupovat pouze v háracích kalhotkách. Při závodech je vstup háravým fenám povolen, ovšem smí se zde pohybovat jen v době jejich startu, jinak jsou v kennelkách či v klecích mimo halu.
 5. Trenér (či pořadatel) využívá osvětlení dle svého uvážení, ovšem neplýtvá zbytečně energiemi. V případě zbytečného svícení můžeme požadovat doplatek za svícení.
 6. S vybavením haly zachází účastníci opatrně, aby nedošlo k poškození.
 7. K dispozici jsou 2 tepelné zářiče a 2 tepelné hřiby. Použití je možné po dohodě a za příplatek (viz ceník na titulní straně).
 8. V případě, že do haly svítí ostré slunce, můžete použít žaluzie. Žaluzie ovládá pouze trenér (či pořadatel), za případnou škodu na žaluziích zodpovídá on.
 9. V hale ani v chodbě před halou nenechávejte psy běhat navolno, neuvazujte je ke stolům či židlím.
 10. Pokud se pes v prostorách haly vyvenčí, majitel je povinen uhradit pokutu 300 Kč. Pokud se tak stane, majitel nehodu náležitě vyčistí - nejprve vysuší ubrousky (nedrhnout, pouze přikládat a pošlapat), poté vydrbe vodou se saponátem, následně opět vysuší ubrousky a nakonec postříká bezchlórovým savem. Tyto prostředky naleznete v úklidové místnosti vedle toalet.
 11. V hale nepoužívejte hračky, které pouští chlupy (kožešiny). Pokud bude umělý trávník znečištěn, je nutné jej vyčistit - vyluxovat, posbírat nepořádek.
 12. Po celém obvodu haly jsou zásuvky na centrální vysavač. Hadice s násadou je pověšena v zadním rohu haly na zdi. V případě potřeby je možné kdykoliv vysavač použít.
 13. Jestliže se rozhodnete využít našeho jídelního koutku, nenechávejte po sobě špinavé nádobí. Je zde přiložená kasička na symbolické peníze za kávu a čaj.
 14. Při odchodu z haly dejte překážky na původní místo, pokud nejste domluveni jinak. Zhasněte všechna světla a v chodbě zameťte a vytřete.
 15. Nezapomeňte zamknout vstupní dveře a branku.